top of page
social-01-512.png
IMG-20190311-WA0018.jpg

השכרת אופניים בצפון לכל המשפחה

הבוקר עולה על עמק החולה הקסום. ההרים בוהקים באור השמש העולה, השדות מזהיבים וזוהרים, הצמחייה הירוקה מנערת מעליה את טל הבוקר, מי הירדן מנצנצים בשלווה והציפורים ממלאות את השמיים בדרכן אל ארצות רחוקות. יום חדש מתחיל בעמק והוא הולך להיות יפה ונעים. בעבורכם, המטיילים, ישנן דרכים רבות ושונות ליהנות מכל היופי הזה – ואחת מן המוצלחות שבהן היא השכרת אופניים בצפון ויציאה לטיול חווייתי ומלהיב בין השדות, המים הזורמים והטבע הקסום.

פארק האטרקציות אינדי פארק השוכן על שפת נהר הירדן בעמק החולה מציע, לצד שלל אטרקציות ובילויים, שירות השכרת אופניים לכל המשפחה. תוכלו לקנות כרטיס הכול כלול וליהנות מיום שלם של פעילויות שיט, טיפוס, רכיבה, יצירה ועוד או שתוכלו להתמקד ביום של רכיבת אופניים בלבד שבו תכירו לעומק את תוואי השטח ואת הסודות הכמוסים בו.

אופניים.jpg

על מה רוכבים?

באינדי פארק ימצא כל אחד מבני המשפחה מענה מתאים לרמת הרכיבה שלו ולמידותיו:

אופניים משפחתיים לארבעה אנשים יעניקו לכל משפחה חוויה מגבשת מיוחדת ומלהיבה, וזאת כמובן בתנאי שהצלחתם למצוא את הקצב המתאים לכל המדוושים וליצור שיתוף פעולה אפקטיבי שיזיז אתכם קדימה. ועד שתצליחו, כנראה שתצחקו יחד לא מעט...

אופניים עם כיסאות תינוק יאפשרו גם לקטנטנים להצטרף לטיול וליהנות מהרוח הקלילה ומהמראות המעניינים. ולאלו שכבר למדו לרכוב מוצעות זוגות אופניים במידות קטנות שיאפשרו להם רכיבה נוחה.

בנוסף לכל אלו, תוכלו לשכור באינדי פארק אופני ריקשה שיעניקו לכם חוויה ייחודית או להסתפק באופניים איכותיים לגברים או לנשים שעמם תוכלו לגמוא מרחקים.

אופניי קפסולה1.jpg

היכן רוכבים?

מסלולי הרכיבה המקיפים את אינדי פארק הם מסלולי רכיבה קלים ומישוריים המתאימים לבני כל הגילאים. לא תצטרכו להתמודד עם תוואי שטח מורכב או עם עליות קשות, אלא רק עם שבילים ארוכים ונעימים לרכיבה שיאפשרו לכם לפקוח את העיניים וליהנות מהנופים ומהמראות היפים שסביבכם.

הטיול ייקח אתכם בין שטחים חקלאיים שצבעם משתנה לכל אורך השנה, יוביל אתכם על שפת נהר הירדן ונחל הדישון, ותוכלו להגיע עמו אפילו עד למפל קסום ונחבא. במרחקים תוכלו לראות הרים ירוקים ושמיים כחולים ושלווים ובצל בין העצים תוכלו לעצור לפיקניק רומנטי או משפחתי וליהנות מסלסלת הפיקניק הנפלאה שארזנו לכם לדרך.  

IMG_20190424_100053_985.jpg

כדאי להביט למעלה...

השכרת אופניים בצפון מזמנת מראות יפים ומרגשים, אך המיקום של אינדי פארק בצמוד לפארק החולה ולשדות הדגן הממלאים את העמק מעניקה לרוכבים חוויית טבע מיוחדת במינה – צפייה בציפורים הנודדות הממלאות את הרקיע בדרכן לארצות חמות או קרות יותר.

תוכלו לרכב לאט ובשקט, להביט למעלה ולהרגיש כי אתם חלק מהתנועה הבלתי נגמרת של הטבע. תראו את העגורים הרעבים צוללים אל שדות החיטה, את השקנאים עוצרים לנוח על ראשי העצים ועוד שלל ציפורים יפות שנחות לפני המשך מסען הארוך. הילדים שלכם יזכו לחוויה לימודית מעניינת ואתם תזכו לשלווה והנאה.

אז איך עובדת השכרת אופניים בצפון?

שירות השכרת האופניים של אינדי פארק פועל בכל ימי השבוע פרט ליום שבת. כל שתצטרכו לעשות הוא להגיע אל הפארק ולבחור איזה יום כיף תרצו לעשות – כזה הכולל את כל מתקני הפארק או רכיבה בלבד.

כעת תוכלו לקבל את האופניים שאתם רוצים וצריכים, וגם יש לכם ביטוח. אז קחו את מספרי הטלפון שלנו למקרה חירום ולכל שאלה וצאו לדרך. מתי תחזרו? זה תלוי בכם. הרכיבה אינה מוגבלת בזמן, אז השאלה היא בעצם כמה כוח יש לכם לרכוב? 

bottom of page